درباره ما

نرم افزار crm تحت وب کاریدار با سالها نیازسنجی و سنجش بازار و بررسی نیازهای کارفرمایان با آخرین متدولوژیهای تولید نرم افزار و تکنولوژی ASP.NET MVC پیاده سازی شد.ویژگی این نرم افزار کاهش کلیک و افزایش کاربرپسندی(User friendly)است .
از دیگر ویژگیهای نرم افزار مدیریت مشتریان کاریدار سفارشی سازی ، گسترش پذیری و آینده نگری آن است .
ماژولار بودن امکان افزودن همه زیر سیستمها را روی هسته این نرم افزار فراهم می کندو کارفرمایان می توانند نرم افزار مشتریان را بر اساس نیازهای خود تغییر دهند و سازگار با فرآیندهای کاری خود کنند.
سبکی و کم حجم بودن نرم افزار از ویژگیهایی مهم دیگری است که بسیار در نرم افزارهای تحت وب پراهمیت است هم سرعت کار با نرم افزار را افزایش می دهد و هم برای بستر ابری(روی بستر اینترنت) بسیار سودمند است .

پس از سالها بررسی نرم افزارهای مدیریت مشتریان در بازار و پی بردن به مشکلها و نیازهای حل نشده کارفرمایان ، نرم افزار CRM کاریدار با رویکردی نوین و بکارگیری آخرین استانداردها طراحی و تولید شد. در نرم افزارهای مدیریت مشتریان موجود در بازار  پیچیدگیهایی دیده می شود که کار با آنها خود فرآیندی است که نیاز به آموزشهای چند ساعته و چند روزه دارد .و خود این نرم افزارها برای کار نیاز به نرم افزاری برای آموزش دارند. در حالیکه مهمترین ویژگی پیاده سازی نرم افزار سادگی و کاربرپسند بودن است.